O firmie

Rusztowania to nasza specjalność

Na rynku wynajmu i montażu rusztowań budowlanych dla budownictwa i przemysłu funkcjonujemy nieprzerwanie od 1995 roku a od 1998 roku również je sprzedajemy.

Nasi Klienci to zarówno przedsiębiorstwa jak również osoby prywatne, które znają nasz profesjonalizm, solidność i nakierowanie na interesy Klienta.

Bazując na długoletnim i bogatym doświadczeniu w wykorzystywaniu rusztowań, oferujemy Państwu optymalne rozwiązania w zakresie: cena/trwałość, cena/łatwość montażu czy cena/uniwersalność.

Oferowane przez nas rusztowania cechuje wytrzymałość, bezpieczeństwo, prostota konstrukcji, wielofunkcyjność oraz nade wszystko – konkurencyjne ceny.

Oferta naszej firmy jest elastyczna i nastawiona na realizację Państwa potrzeb, w tym – tych najbardziej specyficznych.

Nasze rusztowania są w zależności od Państwa potrzeb zgodne z obecnymi na rynku wiodącymi systemami: PLETTAC, MJ, BAUMANN - Mostostal, Altrad - Mostostal, LAYHER, PIONART oraz TERMOSPRZĘT.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu ciągłość dostaw w przyszłości, zaś każda transakcja przekłada się wymiernie na jeszcze korzystniejsze warunki – prowadzimy efektywny system lojalnościowy, zawierający także promocje i wyprzedaże.

Wszystkie oferowane przez nas zestawy (lub ich dowolne modyfikacje) czekają na Państwa bezpośrednio w naszych magazynach. Czas realizacji Państwa zamówień ogranicza się do uzgodnień formalnych i logistycznych.

Dane dodatkowe:
NIP: 648-10-05-148
REGON: 272387301
EKD: 2811
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS: 0000134797
Kapitał zakładowy/wpłacony: 501.000,00 zł

 

Copyright 2023 rusztowania.eu, Wszelkie prawa zastrzeżone